Dažnai Užduodami Klausimai1) Ar reikalingas MiST Servisas, jei automobilyje įrengtas Salono oro filtras? 

Taip. Mikroorganizmai dauginasi vėdinimo sistemoje ir salone. Salono oro filtras veikia kaip išorinis automobilio barjeras. Jis nesustabdo mikroorganizmų dauginimosi automobilyje. Oro kokybei automobilyje visiškai atstatyti, mes rekomenduojame MiST servisą ir salono oro filtrą.

 2) Kiek automobilių galima išvalyti vienu buteliu valymo tirpalo? 

Vienas butelis tirpalo skirtas vienam automobiliui. Mist prietaisas turi būti užpildyta prieš kiekvieną procedūrą ir ištuštinta po jos. 


3) Kuo kvepia automobilis išvalius MiST? 

Dauguma klientų pastebi, kad po valymo MiST oras automobilyje tampa gaivesnis ir švaresnis. Automobilyje nelieka jokio specifinio kvapo. Valymo tirpalas yra bekvapis. Jo sudėtyje yra organinio dezodoranto, kuris pašalina daugelį kvapų iš automobilio. Jei klientas pageidauja, kad jo automobilis kvepėtų, rekomenduojame naudoti MiST oro gaiviklį. 


4) Ar MiST panašus į aerozolius ar putas? 

MiST veikimas skiriasi nuo aerozolių bei putų. MiST lašeliai yra 1/50 aerozolių lašelių dydžio ir išlieka ore kur kas ilgiau. Šie mikrolašeliai per automobilio ventiliacine sistemą patenka į saloną. Aerozolio lašeliai yra daug didesni jie išlieka ore trumpiau, dėl to sudrėkina ne visą automobilio ventiliacinės sistemos paviršių. Aerozoliai yra drėgni, todėl gadina salono apmušalus bei paviršių. Apdorojimas putomis reikalauja daug darbo ir veiksmingas tik tose vietose, kurias apima automobilio vantiliacinė sistema. Tačiau jis neefektyvus automobilio salone. 


5) Kur mano klientai galėtų daugiau sužinoti apie Automobilių oro kokybės servisą? 

Daugiau informacijos rasite tinklakapyje www.oks.lt bei http://www.misthealthyair.org/ (anglų kalba)


 6) Kur galėčiau nusipirkti MiST? 

Mist aparatą galite nusipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje. http://www.irankiusostine.lt/contents/en-us/p3422_ultragarsinis_dezinfekcinis_rinkinys.html 


 7) Kaip klientas galėtų sužinoti, ar mašina buvo išvalyta MiST? 

Alergiški žmonės, ar kvėpavimo problemų turintys asmenys pajaus tai tuojau pat. Daugelis klientų pastebi, kad salone oras tapo gaivesnis. Mes rekomenduojame prikabinti veidrodėlio pakabuką, informuojantį, kad automobilis buvo išvalytas MiST. Patarimas: prieš valydami saloną MiST, išsiurbkite, išmeskite šiukšles iš salono, nušluostykite prietaisų skydelį. 8) Ar MiST pašalina kvapus? 

Taip. MiST sudėtyje yra organinio dezodoranto, kuris pašalina daugelį kvapų. MiST sukurtas pelėsiui, grybeliui ir bakterijoms naikinti bei tam, kad pagerintų oro, kuriuo kvėpuoja vairuotojas ir keleiviai, kokybę. Tam, kad būtų pašalinti nepageidaujami kvapai, reikia pašalinti kvapų šaltinį. 


9) Kiek trunka aptarnavimas? 

MiST servisas trunka 15 minučių 

10) Ką daryti, jei automobilio 12V kištukas neveikia?

 Pajunkite tiesiogiai prie akumuliatoriaus naudodami prailgintuvą. 


11) Ar būtina nuimti salono oro filtrą ir kur jis yra? 

Taip. Vidinis salono oro filtras (SOF) turi būti nuimtas, kai atliekamas servisas. SOF, esančio po gaubtu, nereikia nuimti. Vidinis SOF paprastai yra salono daiktadėžėje. SOF gamintojo tinklalapyje turi būti instrukcija, kaip nuimti ir įstatyti į vietą SOF. 


12) Kaip dažnai būtina kartoti procedūrą ir kiek ji trunka? 

Mes Rekomenduojame atlikti MiST servisą du kartus per metus, tačiau yra daug veiksnių, sąlygojančių pelėsio dauginimąsi. Drėgno klimato juostose MiST servisą reikia atlikti dažniau, ten, kur klimatas sausas – pakanka vieno karto į metus

13) Ar būtina įjungti automobilį serviso metu? 

Taip