ApdovanojimaiOKS naudojama MisT pripažinta viena novatoriškiausių ir pažangiausių priemonių

MiST Užima centrinę poziciją AAPEX IR SEMA parodose.Las Vegas, 2007 lapkritis.

UVIEW ULTRAVIOLET SYSTEMS INC.dalyvaudama Automotive Aftermarket Industry savaitėje Las Vegase, savo ekspoziciją pristatė AAPEX ir SEMA renginiuose.

MiST buvo pristatytas abiejose parodose ir sulaukė didžiulio lankytojų ir spaudos dėmesio. Lankytojai buvo informuojami apie automobilių oro kokybę ir MiST naudą sveikatai. Uview personalas supažindino su rinkos galimybėmis ir finansine MiST nauda. Interaktyviame ekrane lankytojai galėjo stebėti MiST veikimą.

Kasmetinėje “MOTOR” žurnalo apdovanojimų ceremonijoje MiST laimėjo prestižinį “Top 20 Tool” apdovanojimą. MiST stendas sukėlė didžiulį spaudos susidomėjimą ir buvo nufilmuotas AAPEX.

AAPEX parodoje dalyvauja automobilių pramonės profesionalai. Virš 2067 parodos dalyvių eksponuoja savo produkciją kasmetiniame Automotive Aftermarket renginyje. Gamintojai, jų atstovai, didmenininkai, distributoriai, mažmenininkai, autodalių pardavėjai, eksportuotojai, importuotojai iš JAV ir viso pasaulio stebėjo novatoriško MiST veikimą.

SEMA yra svarbiausias pasaulyje prekybos specializuota produkcija, skirta automobiliams, renginys, sutraukiantis geriausius protus ir populiariausius produktus į vieną vietą, į Las Vegas Konferencijų Centrą. SEMA sutraukia virš 100 000 pramonės lyderių iš daugiau kaip 100 pasaulio šalių suteikdama neribotas pelno galimybes automobilių rinkoje. MiST nėra išimtis. Įsikūręs judriausioje Centrinės salės vietoje, MiST sulaukė milžiniško susidomėjimo.

Uview laimi “TechShop-Equipment, Tool & Supplies” žurnalo įsteigtą 2007 metų “Top 5 Tools” apdovanojimą.

Apdovanojimas buvo įteiktas šių metų AAPEX parodoje. Tik 24 JAV gamintojai buvo gavę šį apdovanojimą. Laimėtojas nustatomas pagal tai, kiek kartų pardavėjai ar profesionalai paminėjo kompaniją ar produktą paskutinių šešių žurnalo “TechShop” numerių “Populiariausių priemonių Top 5” skyriuje.

“Kadangi šio apdovanojimo laimėtoją lemia pardavėjai ir profesionalai, tai yra tikriausias įrodymas, kad kompanija sukurta profesionalų ir profesionalams” sakė Saj Jamal, Uview pardavimų vadybininkas. “Uview didelė garbė gauti šį apdovanojimą bei būti pripažintai viena geriausiu produkcijos, skirtos automobiliams, gamintoja.

“Kadangi “Top 5 Tools” apdovanojimo laimėtojus renka pardavėjai ir profesionalai – žurnalo “Techshop” skaitytojai, tai yra vienintelis automobilių įrangos ir priemonių apdovanojimas, kurio laimėtoją lemia galutinis vartotojas – pirkėjas. Tai yra tikrasis kompanijos ženklo, technologinės lyderystės ir produkcijos novatoriškumo pripažinimas”, sakė Beth Skove, žurnalo “Techshop” leidėjas.

Kompanija sukurta profesionalų ir profesionalams. Uview kuria, gamina ir tiekia novatoriškiausią ir funkcionaliausią produkciją automobilių rinkoje. Uview produkcija atspindi mūsų aistrą, o mūsų sėkmės garantas – jūsų poreikių patenkinimas.

Iš kairės į dešinę: Don Chaikin, žurnalo “Popular Mechanics” automobilių (skyriaus) redaktorius, Mark Jones, produkto vadybininkas, Tony Ferraro, “Uview Ultraviolet Systems Inc” prezidentas, Bill Condon, “Popular” leidėjas.

“Uview Ultraviolet Systems Inc.” už MiST automobilių oro kokybės servisą gavo “Editor’s Choise” apdovanojimą, kaip už moderniausią ultragarsinę valymo technologiją, padedančią naikinti pelėsį, grybelį ir bakterijas šiuolaikinių automobilių vėdinimo sistemose ir salonuose.

Žurnalo “Popular machanics” žiuri, sudaryta iš žurnalo redaktorių, įteikė savo apdovanojimą kasmetiniame renginyje, vykusiame 2006 metų spalio 31, antradienį, “Automotive Aftermarket Products Expo” (AAPEX) parodoje Las Vegase.

“Mums didelė garbė gauti žurnalo “Popular Mechanics” įsteigtą “Editor’s Choise apdovanojimą”, sakė Tony Ferraro, “Uview Ultraviolet Systems Inc.” prezidentas. “Žmonės vis daugiau laiko praleidžia vairuodami, todėl padidėjęs jautrumas oro taršai, tame tarpe pelėsiui, grybeliui ir bakterijoms automobiliuose, tampa opia problema. Mūsų MiST technologija pagerina automobilių oro kokybę”.

“Uview Ultraviolet Systems Inc.” vienas iš 16 kitų produktų, pelniusių žurnalo “Popular Mechanics” apdovanojimą.

Kompanija sukurta profesionalų ir profesionalams. Uview kuria, gamina ir tiekia novatoriškiausią ir funkcionaliausią produkciją automobilių rinkoje. Uview produkcija atspindi mūsų aistrą, o mūsų sėkmės garantas – jūsų poreikių patenkinimas.